Aktualności

Dn. 24.06.2021r. (czwartek) na terenie placówki odbędzie się uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2020/2021.

Grupa Przyjaciele Kubusia Puchatka – godz. 9.30

Grupy Klub Przyjaciół Myszki Miki oraz Magiczna Kraina – godz. 11.00

Prosimy, aby w tym dniu dzieci ubrane były na galowo.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w trakcie uroczystości może być obecny wyłącznie jeden rodzic/opiekun.

Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Specjalnymi „Akademia Przedszkolaka” włącza się do akcji organizowanej przez KPP w Gostyninie mającej na celu wsparcie placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Co możesz oddać lub podarować?

• chemię gospodarczą;

• kosmetyki;

• akcesoria do sprzątania;

• ubrania;

• słodycze;

• gry i zabawki;

• książki;

• artykuły papiernicze, szkolne.

Zbierane są rzeczy nowe oraz rzeczy używane, ale niezniszczone i w dobrym stanie.

Zbiórka trwa do 14 czerwca 2021r.

Liczymy na Państwa pomoc!

Informujemy, iż Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Specjalnymi „Akademia Przedszkolaka” będzie pełnić dyżur wakacyjny do dn. 29.07.2021r. Prosimy o zadeklarowanie obecności dziecka w trakcie dyżuru wakacyjnego u nauczycieli grup do dn. 01.06.2021r. Brak deklaracji jest jednoznaczny z nieuczęszczaniem dziecka w okresie wakacyjnym.

Informujemy, iż przedszkole nie odpowiada za rzeczy (hulajnogi, rowerki) pozostawiane na dolnym korytarzu.

Od dn. 04.05.2021r. (wtorek) powraca możliwość wejścia na teren placówki. W szatni może przebywać maksymalnie 3 rodziców/opiekunów wraz z dziećmi. Przed wejściem na główny korytarz nauczyciel ma obowiązek dokonania pomiaru temperatury. Prosimy o zachowanie podstawowych środków ostrożności tj. noszenie maseczek, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu.

DYŻURY NAUCZYCIELI – CZERWIEC

GODZ. 14.00 – 14.30

Imię i nazwisko nauczyciela

Amanda Filińska

08.06.2021r.

Sylwia Borkowska

15.06.2021r.

Dorota Nyckowska

22.06.2021r.

Na dyżur należy z wyprzedzeniem umówić się telefonicznie lub osobiście z nauczycielem.

Liczba miejsc ograniczona.

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE DZIECKA W PRZEDSZKOLU ZA MIESIĄC CZERWIEC  WYNOSI  200 ZŁ (20 DNI).

NIEOBECNOŚCI DZIECKA ZOSTANĄ ODLICZONE OD KWOTY WYŻYWIENIA W LIPCU.

OPŁATY NALEŻY DOKONYWAĆ W DNIACH OD 10 DO 16 CZERWCA U PANI KAROLINY BALCERZAK.