Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 (KLIKNIJ)

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz uzupełniającym 2023/2024 (KLIKNIJ)

Szlaban został uruchomiony dn. 28.09.2022r. Aby otworzyć szlaban należy zadzwonić z numeru telefonu podanego przez Państwa w wykazie na numer 530751868. Szlaban wówczas się otworzy, przy wyjeździe należy powtórzyć czynność.

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE DZIECKA W PRZEDSZKOLU ZA MIESIĄC LUTY WYNOSI  260 ZŁ (20 DNI). NIEOBECNOŚCI DZIECKA ZOSTANĄ ODLICZONE OD KWOTY WYŻYWIENIA W MARCU. OPŁATY ZA WYŻYWENIE ORAZ POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU NALEŻY DOKONYWAĆ W DNIACH OD 8 DO 15 LUTEGO U PANI KAROLINY BALCERZAK.

Poniedziałek jest dniem, w którym dzieci mogą przynosić do przedszkola swoje zabawki. Przynosimy tylko jedną bezpieczną zabawkę, unikajmy zabawek małych i zawierających niebezpieczne elementy, złożonych z małych części. Przyniesiona zabawka z domu może ulec zniszczeniu lub zaginięciu. Za przyniesione zabawki przedszkole nie ponosi odpowiedzialności.

Informujemy, iż przedszkole nie odpowiada za rzeczy (hulajnogi, rowerki) pozostawiane na dolnym korytarzu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

(ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GODZ. 12.00-12.30)

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA