Aktualności

W dniu jutrzejszym (30.09.2022r.) w godz. 9.15-11.30 dzieci z grupy „Klub Przyjaciół Myszki Miki” wezmą udział w wyjściu do Gabinetu Stomatologicznego p. Iwony Ciesielskiej mieszczącego się przy ul. 3 Maja w Gostyninie. Prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do panujących warunków atmosferycznych.

Szlaban zostanie uruchomiony dn. 28.09.2022r. Aby otworzyć szlaban należy zadzwonić z numeru telefonu podanego przez Państwa w wykazie na numer 530751868. Szlaban wówczas się otworzy, przy wyjeździe należy powtórzyć czynność.

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE DZIECKA W PRZEDSZKOLU ZA MIESIĄC WRZESIEŃ  WYNOSI  286,00 ZŁ (22 DNI).

NIEOBECNOŚCI DZIECKA ZOSTANĄ ODLICZONE OD KWOTY WYŻYWIENIA W PAŹDZIERNIKU.

OPŁATY NALEŻY DOKONYWAĆ W DNIACH DO 14 WRZEŚNIA U PANI KAROLINY BALCERZAK.

Poniedziałek jest dniem, w którym dzieci mogą przynosić do przedszkola swoje zabawki. Przynosimy tylko jedną bezpieczną zabawkę, unikajmy zabawek małych i zawierających niebezpieczne elementy, złożonych z małych części. Przyniesiona zabawka z domu może ulec zniszczeniu lub zaginięciu. Za przyniesione zabawki przedszkole nie ponosi odpowiedzialności.

Informujemy, iż przedszkole nie odpowiada za rzeczy (hulajnogi, rowerki) pozostawiane na dolnym korytarzu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

(ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GODZ. 12.00-12.30)

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA