Aktualności

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 02.05.2024r. (czwartek) oraz 31.05.2024r. (piątek) Akademia Przedszkolaka będzie nieczynna.

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE DZIECKA W PRZEDSZKOLU ZA MIESIĄC MARZEC WYNOSI  294 ZŁ (21 DNI).

NIEOBECNOŚCI DZIECKA ZOSTANĄ ODLICZONE OD KWOTY WYŻYWIENIA W KWIETNIU.

OPŁATY ZA WYŻYWIENIE DZIECKA ORAZ POBYT W PRZEDSZKOLU NALEŻY DOKONYWAĆ W DNIACH OD 6 DO 13 MARCA U PANI KAROLINY BALCERZAK.

Szlaban parkingowy

Aby otworzyć szlaban należy zadzwonić z numeru telefonu podanego w wykazie na numer 530751868. Szlaban wówczas się otworzy, przy wyjeździe należy powtórzyć czynność.

Poniedziałek jest dniem, w którym dzieci mogą przynosić do przedszkola swoje zabawki. Przynosimy tylko jedną bezpieczną zabawkę, unikajmy zabawek małych i zawierających niebezpieczne elementy, złożonych z małych części. Przyniesiona zabawka z domu może ulec zniszczeniu lub zaginięciu. Za przyniesione zabawki przedszkole nie ponosi odpowiedzialności.

Informujemy, iż przedszkole nie odpowiada za rzeczy (hulajnogi, rowerki) pozostawiane na dolnym korytarzu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA

GIMNASTYKA DLA SMYKA