Aktualności

Dn. 30 stycznia 2022r. w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbędzie się kiermasz ciast z okazji 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć akcję robiąc wypieki prosimy o zgłoszenie się do nauczycieli grup do dn. 19.01.2022r.

Dn. 04.02.2022r. (piątek) odbędzie się wyjazd do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na spektakl pt. „Królewna Śnieżka”. Koszt wyjazdu wynosi 45 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy wraz z wpłatą u nauczycielek grup do dnia 19.01.2022r.

Z uwagi na zwiększającą się liczbę zachorowań  prosimy o bezwzględne zakładanie maseczek zakrywających usta i nos oraz dezynfekcję rąk. Ponadto prosimy o ograniczenie Państwa pobytu w placówce do niezbędnego minimum. Z dzieckiem do placówki może wejść lub odebrać wyłącznie jedna osoba dorosła.

Celem zminimalizowania mieszania się grup proszę o przestrzeganie godzin  przyprowadzania i odbierania dzieci:

Dyżur poranny dla dzieci rodziców pracujących: 6.30-8.00

Pobyt dzieci rodziców niepracujących: 8.00-14.30 (każde dziecko przebywa w swojej sali)

Dyżur popołudniowy dla dzieci rodziców pracujących: 14.30-16.30

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE DZIECKA W PRZEDSZKOLU ZA MIESIĄC STYCZEŃ WYNOSI 190 ZŁ (19 DNI).

NIEOBECNOŚCI DZIECKA ZOSTANĄ ODLICZONE OD KWOTY WYŻYWIENIA W LUTYM.

OPŁATY ZA WYŻYWIENIE ORAZ POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU NALEŻY DOKONAĆ W DNIACH OD 10 DO 14 STYCZNIA U PANI KAROLINY BALCERZAK.

Informujemy, iż przedszkole nie odpowiada za rzeczy (hulajnogi, rowerki) pozostawiane na dolnym korytarzu.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH

(ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GODZ. 12.00-12.30)

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA